fbpx

Meksykański Papa Diego nad polskim morzem!

Wszędzie tam, gdzie miasto tętni życiem i pulsuje dobrą energią, pojawia się Papa Diego, by nakarmić ludzi swoimi specjałami. Nikogo zatem nie powinno dziwić, że na nową nadmorską miejscówkę wybrał Gdańsk i zrewitalizowaną przestrzeń dawnego Targu Siennego i Targu Rakowego czyli nowoczesny kompleks handlowo-rozrywkowy Forum Gdańsk.

Właśnie tam powstanie niecodzienna meksykańska restauracja z kuchnią fast casual, obfitująca w świeże dania z mnóstwem warzyw i aromatycznych przypraw. W menu Papa Diego znajdziemy między innymi burritos, tacos, burrito bowl oraz chrupiące nachos z dodatkami, a także słodkie deserowe churros.

 

Uwielbiamy podróżować i odkrywać nowości, ale garściami czerpiemy też z lokalnego podwórka. Papa Diego to nasze inspiracje przywiezione z Meksyku i z dużych europejskich miast, w których kuchnia meksykańska jest bardzo popularna. W zależności od lokalizacji, będziemy starali się wpleść w menu także regionalne składniki. Chcemy, aby każdy znalazł w nim coś dla siebie.

Piotr Komór, wiceprezes Foodio Concepts

Oryginalnym smakom towarzyszyć będzie niebanalny design wnętrza restauracji, zaprojektowany przez stołeczną pracownię architektoniczną KDesign, bez wątpienia przyciągnie gości intensywnymi ciepłymi barwami, meksykańskimi dekoracjami i energetyczną muzyką.

Papa Diego to najnowszy projekt restauratorów z Foodio Concepts oraz inwestorów z należącej do Agory grupy Helios, a wybór gdańskiej lokalizacji idealnie wpisuje się w koncept łączenia tradycji ze współczesnym miejskim stylem. Forum Gdańsk to unikalne miejsce spotkań i rozrywki, będące zarazem kontynuacją tradycji gdańskiego handlu w najlepszym wydaniu oraz ukłon w stronę ekologii. Aż 1/3 powierzchni Forum Gdańsk to tereny zielone z ponad 2 hektarami powierzchni, na których zostaną posadzone 33 tysiące roślin z 80 gatunków.

Pozostałe

Światowe Dziedzictwo Kulturowe na Twoim talerzu!

Już tej jesieni Papa Diego zawita do Katowic!

Szanowny gościu Foodio Concepts,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przjedź do strony