fbpx

Już tej jesieni Papa Diego zawita do Katowic!

Pierwsza restauracja sieci fast casual Papa Diego, marki tworzonej przez Foodio Concepts, spółkę z należącej do Agory grupy Helios, zostanie otwarta już we wrześniu w nowo powstającej Galerii Libero w Katowicach.

Papa Diego będzie serwować swoim gościom świeże i aromatyczne dania kuchni meksykańskiej, wykorzystując obfitość warzyw typowych dla polskiej kuchni i produktów dostępnych lokalnie. Atutem Papa Diego będą nie tylko pełnowartościowe i zdrowe posiłki – w postaci burritos, tacos i burrito bowli oraz chrupiących nachos z dodatkami i tradycyjnych deserowych churros – ale i niebanalnym designem restauracyjnego wnętrza. Lokal o powierzchni ok. 40m2, usytuowany na trzecim poziomie Galerii Libero i zaprojektowany przez stołeczną pracownię architektoniczną KDesign, przyciągnie gości ciepłymi, żywymi barwami, oryginalnymi dekoracjami i energetyczną muzyką. Takiego miejsca brakowało dotąd na śląskiej mapie gastronomicznej!

Kuchnia meksykańska idealnie wpisuje się w miejskie, kulinarne trendy – to smaczne potrawy z wyrazistą dawką przypraw i w towarzystwie aromatycznych sals. – Coraz chętniej spotykamy się ze znajomymi przy restauracyjnym stole, wspólnie odkrywając nowe, nieznane smaki. Chcemy jeść inaczej i szukamy inspiracji z całego świata. W Papa Diego w katowickim Libero nie zabraknie również sezonowych i lokalnych smaków, łączących kuchnię Meksyku z europejską i śląską tradycją – mówi Piotr Grajewski z Foodio Concepts.

Katowicki lokal to dopiero pierwszy przystanek na ogólnopolskiej trasie Papa Diego.

Pozostałe

Światowe Dziedzictwo Kulturowe na Twoim talerzu!

Meksykański Papa Diego nad polskim morzem!

Szanowny gościu Foodio Concepts,

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj.

Przjedź do strony